“Normalde makyaj yapmayı çok sevmiyorum. Ama Sampure o kadar doğal görünüyor ki, sanki yokmuş gibi. Artık ben de makyaj malzemelerinizi kullanmaya başladım. Bizleri Sampure ile tanıştırdığınız için teşekkürler!”
Özge A. - İstanbul
“Ürünlerle yeni tanıştım, hepsi harika ürünler! Özellikle fondöteni o kadar hafif ki coğu zaman yüzümde makyaj olduğunu unutuyorum, ürünlerin yoğunluklarına da tek kelimeyle BA-YIL-DIM. Farlarımın gelmesini heyecanla bekliyorum!”
Merve Ç. – Adana
“Kullandığım çoğu fondöten yüzümde sivilcelenmeye sebep oluyordu. Bir süredir Sampure Minerals ürünlerini kullanıyorum ve sonunda fondöten sonrası sivilcelerine veda ettim! Ayrıca ürünlerin ciltte duruşu mükemmel, oldukça doğal duruyor. Aradığım ürünleri sonunda buldum, teşekkürler Sampure Minerals :)”
Mahinur A. - Adana
“Hiç şüphesiz kullandığım en iyi göz kalemi! Uzun süredir gözlerimde yaşadığım hassasiyet sebebiyle göz kalemi ve rimel gibi ürünler kullandığımda gözlerim kızarıyordu. Benim için öncelikli olan gözlerimde kızarma veya yanma oluşturmamasıydı ki Sampure Minerals bunu başarıyla gerçekleştirdi. Ayrıca gün içerisinde akma veya dağılma gibi bir sorun da yaşatmadı. Aldığım sonuçtan o kadar memnunum ki diğer ürünleri denemek için sabırsızlanıyorum! Rimellerimin gelmesini de dört gözle bekliyorum :)”
Gizem O. – Adana
“Ürünlerinizden oldukça etkilendim. Mineral fondötenleriniz seviyorum ve düzenli olarak This Morning şovu sunucu ve konuklarına uyguluyorum. Toz allıklarınız da favorilerimden, renkler çok hoş ve güzel sürülüyor.”
Michelle Abels | Makyaj Sanatçısı / ITV Studyoları | ITV plc Medya - İngiltere

“Hızlı gönderi için teşekkürler, gayet güzel paketlenmişti 🙂 Ürünlerin tasarımlarını beğendim”

Jessie Adams
“Renklerin yoğunluğundan etkilendim, oldukça kalıcılar ve modellere güzel bir finishing sağladı. Fondötense harika durdu, doğal ve iyi bir kapatıcılığı var. Genel olarak oldukça etkilendim!”
Salma - Makyaj Sanatçısı / Leicester - İngiltere
“HAYATIM BOYUNCA akne ile uğraştım, bu yüzden mineral makyajı denemek konusunda heyecanlıydım. Sonuçları görmek güzel bir sürpriz oldu, fondöten akne ve lekelerimi kapattı ve daha önce kullandığım fondötenlerin aksine hiçbir reaksiyona sebep olmadı. Bu markayı kesinlikle kullanmaya devam edeceğim.”
Anna / Glasgow - İngiltere

“Şa-ha-ne kapatıcılık! Cildimi düzgün ve kusursuz gösterdi, teşekküür!.”

Nadia Idris
“Zamanında teslimat için teşekkürler. Aldıklarımdan memnun kaldım. İlk anda nasıl uygulayacağımdan emin değildim ama 1-2 kullanımda alıştım ve kesinlikle değiştirmeyeceğim bir ürün. Uzun süredir kullandığım en iyi ürün, tahmin ettiğimden çok daha iyi.”
En iyi dileklerimle - Aisha / Newcastle - İngiltere
“Şunu söylemek için yazıyorum ki birçok mineral makyaj ve klasik tip makyaj markası denedim. Sizinki oldukça önde. MAKYAJ seven herkese şiddetle öneririm. Eğer EN iyi MİNERAL MAKYAJ markasını istiyorlarsa, buldular. Seviyorumm.”
Max

“Kabuki fırçam bugün elime ulaştı ve BAYILDIM! Yumuşacık ve mineral pudrayı çok iyi dağıtıyor. Tekrar teşekkürler.”

Lisa / Preston - İngiltere
“Bugüne kadar denediğim mineral makyaj ürünlerin içerisinde en iyisi olduğunuzu söylemek istiyorum ve inanın çok fazla denedim. Süper olduğunuzu düşündüğümü müşterilerinize iletin lütfen.”
Debbie Joans / Kentucky - İngiltere
“Sevgili Sampure Minerals, cildim çok artık daha iyi, ışıl ışıl, zinde, yumuşak — vee cildimin güzelliği, yaşıma göre genç göründüğüyle ilgili övgüler alıyorum. Teşekkürler!”
Shamim / Yorkshire - İngiltere

“Tatilde kullanmak için komple setinizi aldım. Fondöteni günlük kullanıyorum ve bayıldım, makyajım tüm gün kalıyor taa ki ben yıkayana dek. Allık çok kuvvetli bir renk değil ama klasik parlak allıklara kıyasla harika bir doğal görünüm veriyor. Verdiği aydınlığı seviyorum yanak ve kaş kemiğimi highlight gibi kullanıyorum. Gerçekten doğal bir görünüm ve günlük kullanım için harika!!”

Joanna / Birmingham – İngiltere
“İşyerinden bir arkadaşım mineral makyajdan bahsetti ve ben bu markayı denemeye karar verdim. Cilt tipim klasik yağlı T bölgesi ve yanaklarda büyük gözenekler, bu sebeple fondötenden hep uzak durmaya çalıştım. Ama bu ürünler o kadar hafif ki yüzümde bir şey olduğunu unutuyorum. Ben natural beige tonunu aldım ve tam uydu. Çok memnun kaldım ve devamını da alacağım. Her yaşa uygun ve kullanışlı.”
Sophie / Leicester - İngiltere
“Selam millet! Ben Sevda, Manchester’daki şovunuzdan mineral seti aldım. İNANILMAZ! Yüzümde akne var ve bu ürünler çok iyi oldu. Ürünleriniz çok içime sindi. Alkışlıyorum sizi. Toz fondöten cildime çok iyi uyum sağladı! Cildime uyumu…büyülendim! Tüm tanıdıklarıma sizi tavsiye edeceğim! HARİKA!”
Kucak dolusu sevgiler - Sevda