Sampure Minerals, 2009 yılında kurucusu Samina’nın hayallerinden yola çıktı; tamamen natürel, vegan-vejetaryen ve helal sertifikalı, hayvanlar üzerinde test edilmeyen, cilde dost bir makyaj markası! Gerçekleşen bu hayal yıllar içinde büyüdü, profesyonelleşti ve dünyanın birçok noktasına ulaştı. İngiltere orijinli olan Sampure Minerals, yıllardır harika bir görünüm ve kaliteden ödün vermeden tamamen doğal içerikli mineral makyaj ürünleri sunuyor. Ürünlerimiz zararlı kimyasallar, paraben ve türevi koruyucular, katkı malzemeleri, yapay renklendiriciler, nişasta, talk, alkol ve hayvan ürünleri*(balmumu hariç) içermez. Sampure Minerals, hayvan dostu bir markadır ve hiçbir ürünümüz hayvanlar üzerinde test edilmez. Bununla ilgili BUAV Cruelty Free sertifikasını aşağıda görebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı Avrupa’da üretilmektedir. Doğal ışıltınızı bulmaya hoş geldiniz!

Sertifikalarımız

HELAL

Sampure Minerals, Avrupa’da helal sertifikası alan ilk makyaj markasıdır. Sertifikayı veren kuruluş HMC en çok tanınan ve kabul gören kurumların başında gelmektedir. Yıl boyu denetim ve üretim yeri ziyaretleri ile her daim sertifika gerekliliklerinin sağlandığı HMC tarafından kontrol edilmektedir.

CRUELTY FREE

Hiçbir Sampure Minerals ürünü hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Uluslararası BUAV Cruelty Free sertifikamızı gururla paylaşıyoruz.
sampure minerals cruelty free belge buav

VEGAN-VEJETARYEN

Sampure Minerals ürünlerinin tamamı vejetaryendir. Ten ürünleri(fondöten, sabitleyici pudra, allık, bronzer) ve farlar ise vegandır. The Vegetarian Society tarafından verilen sertifikamızı görebilirsiniz.
sampure minerals vegan vejetaryen belge

7-FREE

Birçok konvansiyonel ojenin sıklıkla içerdiği toksik maddelerin alerjiye sebep olduğu ve hamileler için risk teşkil ettiği tespit edilmiştir. Sampure Minerals ojeleri, hiçbir toksik içerik bulundurmamaktadır ve en sık rastlanan zararlı içerikleri içermediği de belgelidir.

Ödüllerimiz

Avrupa’da birçok dergi tarafından seçilen “Yılın Ürünü” ödüllerimizi aşağıda görebilirsiniz.