İade Şartları

İade Şartları
• Satın alınan ürünler teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürün kullanılmadan/denenmeden iade edilebilir.
• Ürünü iade etmeniz halinde, iade edilen ürün firmaya ulaştıktan sonra beş (5) iş günü içerisinde değerlendirilir ve iade kabul edildiğinde maksimum on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
• İadeleri MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile ücretli gönderebilirsiniz.
• İade ürün promosyonlu bir ürünse, ürünün yanında gönderilen hediye ya da indirimli ürünlerin de iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde ürün iadesi kabul edilemez.
• Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, yazı yazma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. vb. durumları tespit edildiği hallerde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
• Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Nasıl İade Gönderebilirim?
1. Faturanın arkasındaki “Ürün İade Formu” nu eksiksiz doldurup imzalayın.
2. İade edeceğiniz ürünleri düzgün bir şekilde paketleyip içerisine faturayı yerleştirin. Unutmayın ki kullanılmış veya hasarlı ulaşan iadeler maalesef kabul edilmemektedir.
3. Aşağıdaki adrese MNG Kargo ile karşı ödemeli gönderin.
3K FARMA ÜRETİM VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
Konaklar Mah. Şebboy Sok. No:7A/27 Beşiktaş İSTANBUL

4. İadeniz onaylandığı takdirde e-mail alacaksınız, geri ödemeniz maksimum on (10) iş günü içerisinde gerçekleşir.